Kredyt Na Pracę

Co to jest kredyt na pracę?

Wydatki na rozwój, które planujesz ponieść w swoim domu, to duże sumy pieniędzy. Mogą mieć duży wpływ na twój budżet.

Dzięki kredytowi pracy możesz spokojnie kontemplować te udogodnienia. To konkretna pożyczka, która pozwoli ci zaplanować taras przed domem, przemalować elewację czy wyremontować łazienkę. Możesz także zaplanować prace związane z dostępnością lub izolacją termiczną.

image

Często Zadawane Pytania

Jaki jest cel kredytu na pracę?

Kredyt na pracę pozwala na posiadanie kwoty od 1 500 do 35 000 zł na wykonanie zarówno drobnych prac wykończeniowych, jak i dekoracyjnych jako rzeczywistych prac remontowych lub rozbudowy.

Należy pamiętać, że prace kredyt Nelofinances Kredytu pozwala sfinansować wszystkie zakupy w ramach projektu: Materiały, sprzęt, profesjonalne usługi itp.

What are the terms and conditions for refunding a work credit?

Warunki spłaty kredytu na pracę zależą przede wszystkim od kwoty i liczby miesięcznych płatności, które zostały określone w momencie podpisania kredytu. Należy pamiętać, że maksymalny okres spłaty może się różnić w zależności od pożyczonej kwoty.

Na zwrot kredytu na pracę mogą mieć również wpływ przerwy w zwrocie, które mogą zostać ci przyznane w przypadku nieoczekiwanego zdarzenia lub zwrot zaliczki z warunkami.

Co zrobić z pracą kredytową?

Kredyt na pracę pozwala na wykonywanie wszystkich rodzajów pracy. Mogą to być prace na małą skalę lub dekoracyjne, takie jak remont lub rozbudowa domu (garaż, podłoga, basen, weranda).

 • - natychmiastowa umowa w agencji po przedstawieniu pełnego pliku
 • - nie jest wymagany osobisty wkład : Nelofinance kredytu sfinansuj cały projekt
 • - warunki spłaty są elastyczne: możesz pożyczyć teraz i rozpocząć spłatę później, po maksymalnym częściowym odliczeniu 3 miesięcy od odsetek;

Jeśli chcesz kupić kredyt na pracę, oto podsumowanie tego, co musisz wiedzieć :

 • - każdy duży i indywidualny klient może kupić kredyt na pracę;
 • - minimalna kwota kredytu na pracę to 1000 zł;
 • - okres zwrotu wynosi od 12 do 180 miesięcy ;
 • - opcjonalne ubezpieczenie kredytobiorcy pozwala na dalszą spłatę pożyczki w razie wypadku na całe życie.

Za pożyczkę w wysokości 10 000 zł na okres 48 miesięcy,spłacisz 47 miesięcznych rat po 230,07 zł i ostateczny termin zapadalności 229,89 zł, not optional insurance. Fixed annual borrowing rate of 4,95 %. Stała roczna stopa procentowa (APR) w wysokości 5,67 %. Łączna kwota należna przez kredytobiorcę wynosi 11.153, 18 zł, Nie opcjonalne ubezpieczenie. Opłata za plik w wysokości 110 zł.


Koszt ubezpieczenia fakultatywnego wynosi 5,37 zł miesięcznie, na łączną kwotę 257,76 zł w okresie kredytowania i stanowi dodatek do miesięcznej płatności*. Efektywna roczna stawka ubezpieczenia (APR) w wysokości 1,79%. Ubezpieczenie to obejmuje spłatę pozostałego kapitału w przypadku śmierci (DC) lub całkowitej i nieodwracalnej utraty autonomii (PTIA).


* Dla powyższej pożyczki i dla klienta poniżej 61 roku życia. Miesięczny koszt ubezpieczenia zależy od oferowanych gwarancji, wieku i warunków zdrowotnych kredytobiorcy w momencie subskrypcji.

Subskrybowanie pożyczki zobowiązuje cię do jej spłaty. Aby zweryfikować swoją zdolność do spłaty, musisz uzasadnić swoje dochody, stosując odpowiednio :


 • - najnowsze odcinki wynagrodzeń ;
 • -dowód, jeśli otrzymujesz inne dochody: dochód z ruchomości i/lub majątku, emerytury, pomoc społeczną itp.
 • - najnowsze informacje podatkowe.

Będziesz także musiał podać wysokość różnych opłat, takich jak :

 • - Twój czynsz, jeśli jesteś najemcą ;
 • - wysokość wypłacanych emerytur ;
 • - niespłacone pożyczki;
 • - kosztorys krótszy niż 6 miesięcy firmy jest również wymagany do zapisania się na kredyt na pracę, jeśli wynosi on więcej niż 10 000 zł
image
image
image
image
image
image
image