Opinie naszych klientów


« Kredyt zobowiązuje cię i musi zostać spłacony. Sprawdź swoją zdolność spłaty, zanim się zaangażujesz.»

Poważne, ponieważ agenci bardzo uważnie śledzą Twój plik i w razie potrzeby kontaktują się z Tobą, wiarygodne, ponieważ informacje i działania następcze Twojego pliku są dostępne w Internecie. Klauzule są jasne, a zwłaszcza pożyczka między osobami kosztuje mniej niż banki, radzę tej organizacji, która chce pożyczyć.

Shaya

I needed the money and found the platform for this structure. I did not regret contacting them at all. they have very attractive rates and they are listening to us. Once the file and the requested documents had been sent, 3 days later I had the money in my personal account with my bank.

Alex

Dla mnie jest to pierwsza firma pożyczkowa, która tak szybko przetworzyła i udzieliła pożyczki, nawet za dużą sumę dla mnie. Plik do wypełnienia prosty, czysty i schludny. Prawidłowe Części do dostarczenia. Są po prostu niesamowite!

Milena

I admit that it was the customer reviews on your site that convinced me to continue with you.Compared with other credit organizations between individuals, the first email exchange pleasantly surprised me, the advisor was always at my fingertips. listen. The answers given on capital and costs were clear. I have received the 20,000 zl and I recommend you personally.

Valerie

Dziękuję dwóm współpracownikom, którzy pogodzili nas z obecnym życiem. Również wzorowy profesjonalizm dla całego zespołu: brawo, niczego nie zmieniaj! Jeszcze raz wielkie podziękowania dla liderów finansów. Uratowałeś nam życie. Mój mąż i ja polecamy Cię bez wahania.

Anna

Niezrównana szybkość, wymagane dokumenty o prostocie, uprzejma wymiana maili bez osądu, to rzeczy, które uznałem za bardzo wybredne i to mnie zaufało i wreszcie życzliwość Twoich agentów, którzy byli bardzo obecni, gdy czuliśmy się rozczarowani naszym bankiem, aby nie dotrzeć do końca naszego projektu. Jeszcze raz dziękuję za profesjonalizm, nic dla nas nie zmieniaj.

Catalina

Professional team, responding to needs with a serious analysis of the situation. The file to deal with was complicated but he was able to demonstrate seriousness, patience and professionalism without passing judgment. thank you

Gary Jenkins

Dobrzy profesjonalni ludzie i bez codziennego dzwonienia, tylko uprzejme e-maile przypominające o procedurze i o kontynuacji lub brakującej części, Zawsze z życzliwością. Uzasadniłem swój wkład finansowy i otrzymałem środki zgodnie z obietnicą. Nawet mój bank nie mógł w to uwierzyć. Wielkie dzięki dla ciebie.

Heinz Fischer

Przeczytałem kilka recenzji w Internecie, wszystkie były bardzo pozytywne. Ponadto, gdy mój doradca powiedział mi, że "Nelo Finances kredytu" może spełnić moją prośbę pod warunkiem weryfikacji moich dokumentów, nie wahałem się. Dużo życzliwości, współczucia i słuchania ze strony zespołu.

Valentina